Usługi
internetowe

Strona internetowa to pierwsze ogniwo skutecznej kampanii internetowej. Dzięki profesjonalnej stronie WWW budujesz pozytywny wizerunek swojej firmy.

Usługi
informatyczne

Oferujemy kompleksowe wdrożenie w pełni profesjonalnego systemu CMS, który zapewni stabilność i bezpieczeństwo Państwa strony internetowej.

Pozcyjonowanie
stron internetowych

Zwiększamy pozycję oraz widoczność stron internetowych w wynikach wyszukiwania. Specjalnie dla Państwa zbudujemy profesjonalne zaplecze pozycjonerskie.

Szkolenia
i konsultacje

Serdecznie zapraszamy na szkolenia otwarte oraz szkolenia na zlecenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała Państwa oczekiwania.

Aktualności

Szkolenia komputerowe dla seniorów

STOP wykluczeniu technologicznym osób starszych!
Nigdy nie jest za późno na naukę obsługi komputera oraz Internetu!
Źródło wiedzy, informacji, kontaktu z rodziną, znajomymi - Internet!


Osoby starsze wcale nie muszą być wykluczone z  postępu technologicznego!

Umiejętność obsługi komputera oraz poruszanie się po wirtualnej sieci, czyli Internecie wcale nie jest zarezerwowane tylko dla osób młodych. W każdym wieku można się tego wszystkiego nauczyć krok po kroku i wcale nie jest to trudne. Seniorzy mogą opanować obsługę komputera oraz Internetu, dzięki czemu będą mogli komunikować się ze światem, rodziną, wnukami i to nawet tymi, którzy na stałe mieszkają za granicą. Internet stwarza osobą starszym możliwość zachowania kontaktu ze światem zewnętrznym nie wychodząc z domu. W Internecie można robić codzienne zakupy, zamawiać usługi, a także kupować tańsze leki.


Kurs obsługi komputera oraz Internetu dla osób starszych!
Zapraszamy na profesjonalny kurs obsługi komputera oraz Internetu, który jest dedykowany specjalnie dla Seniorów. Krok po kroku nauczymy każdego obsługi komputera oraz Internetu, dzięki temu kursant będzie mógł swobodnie korzystać z komputera i wykorzystywać możliwości wirtualnej sieci. Zajęcia prowadzimy w grupach, w profesjonalnych pracowniach komputerowych, a także indywidualnie w domu kursanta. Są to zajęcia dla każdego Seniora. Prowadzenie kursu zostało specjalnie dopasowane do osób starszych i nie ma żadnego pośpiechu w nauce. Każdy kursant opanuje kolejne etapy obsługi sprzętu komputerowego wraz z Internetem.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Kursu Komputerowego dla Seniorów?
Osoby starsze, które nie dorastały w erze komputerów wcale nie muszą być wykluczone z postępu technologicznego. Każdy może nauczyć się obsługi komputera oraz Internetu. Dzieci oraz wnuki najczęściej nie mają czasu, ani cierpliwości uczyć osób starszych obsługi sprzętu komputerowego. Nasz kurs komputerowy prowadzony w grupach oraz indywidualnie nauczy każdego krok po kroku jak poruszać się po wirtualnym świecie.

Umiejętność obsługi komputera oraz Internetu to otwarcie okna na świat. Poprzez Internet można robić zakupy, kontaktować się z rodziną, wnukami, znajomymi na całym świecie i to praktycznie za darmo. Internet to także szerokie źródło wiedzy oraz najnowszych informacji. Jest to również skuteczny sposób na uniknięcie poczucia samotności i odizolowania od społeczeństwa


Kurs Komputerowy dla Seniorów – koniec barier technologicznych!
 
Dla osób, które nie mają czasu i możliwość przybyć na kurs stacjonarny prowadzimy lekcje u klineta. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie a my dojedziemy do Państwa przedstawiając ofertę
 
Promocja!!!

Pierwsza lekcja gratis

Ostatnie realizacje sprawdź dla kogo pracowaliśmy

Kontakt


ul. Ptasia 27
43-400 Cieszyn

Tel.: +48 889 899 396
Mail: biuro@turistweb.net
2012 © Turistweb. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie turystycznych stron internetowych.